Kontrastowy
Formularz Szukaj

Biuletyn Informacji Publicznej Regionalnej Izby Obrachunkowej w Kielcach

(Wersja opublikowana)
A. MIASTA NA PRAWACH POWIATU
1. Kielce kielce@kl.jst.net.pl
B. MIASTA
1. Ostrowiec Świętokrzyski ostrowiec-swietokrzyski@kl.jst.net.pl
2. Sandomierz sandomierz@kl.jst.net.pl
3. Skarżysko-Kamienna skarzysko@kl.jst.net.pl
4. Starachowice starachowice@kl.jst.net.pl
C. MIASTA I GMINY
1. Bodzentyn bodzentyn@kl.jst.net.pl
2. Busko-Zdrój busko-zdroj@kl.jst.net.pl
3. Chęciny checiny@kl.jst.net.pl
4. Chmielnik chmielnik@kl.jst.net.pl
5. Ćmielów cmielow@kl.jst.net.pl
6. Daleszyce daleszyce@kl.jst.net.pl
7. Działoszyce dzialoszyce@kl.jst.net.pl
8. Jędrzejów jedrzejow@kl.jst.net.pl
9. Kazimierza Wielka kazimierza-wielka@kl.jst.net.pl
10. Końskie konskie@kl.jst.net.pl
11. Koprzywnica koprzywnica@kl.jst.net.pl
12. Kunów kunow@kl.jst.net.pl
13. Łagów lagow@kl.jst.net.pl
14. Małogoszcz malogoszcz@kl.jst.net.pl
15. Morawica morawica@kl.jst.net.pl
16. Opatów opatow@kl.jst.net.pl
17. Osiek osiek@kl.jst.net.pl
18. Ożarów ozarow@kl.jst.net.pl
19. Pińczów pinczow@kl.jst.net.pl
20. Połaniec polaniec@kl.jst.net.pl
21. Radoszyce radoszyce@kl.jst.net.pl
22. Sędziszów sedziszow@kl.jst.net.pl
23. Skalbmierz skalbmierz@kl.jst.net.pl
24. Staszów staszow@kl.jst.net.pl
25. Stąporków staporkow@kl.jst.net.pl
26. Suchedniów suchedniow@kl.jst.net.pl
27. Wąchock wachock@kl.jst.net.pl
28. Wiślica wislica@kl.jst.net.pl
29. Włoszczowa wloszczowa@kl.jst.net.pl
30. Zawichost zawichost@kl.jst.net.pl
D. GMINY
1. Baćkowice backowice@kl.jst.net.pl
2. Bałtów baltow@kl.jst.net.pl
3. Bejsce bejsce@kl.jst.net.pl
4. Bieliny bieliny@kl.jst.net.pl
5. Bliżyn blizyn@kl.jst.net.pl
6. Bodzechów bodzechow@kl.jst.net.pl
7. Bogoria bogoria@kl.jst.net.pl
8. Brody brody@kl.jst.net.pl
9. Czarnocin czarnocin@kl.jst.net.pl
10. Dwikozy dwikozy@kl.jst.net.pl
11. Fałków falkow@kl.jst.net.pl
12. Gnojno gnojno@kl.jst.net.pl
13. Gowarczów gowarczow@kl.jst.net.pl
14. Górno gorno@kl.jst.net.pl
15. Imielno imielno@kl.jst.net.pl
16. Iwaniska iwaniska@kl.jst.net.pl
17. Kije kije@kl.jst.net.pl
18. Klimontów klimontow@kl.jst.net.pl
19. Kluczewsko kluczewsko@kl.jst.net.pl
20. Krasocin krasocin@kl.jst.net.pl
21. Lipnik lipnik@kl.jst.net.pl
22. Łączna laczna@kl.jst.net.pl
23. Łoniów loniow@kl.jst.net.pl
24. Łopuszno lopuszno@kl.jst.net.pl
25. Łubnice lubnice@kl.jst.net.pl
26. Masłów maslow@kl.jst.net.pl
27. Michałów michalow@kl.jst.net.pl
28. Miedziana Góra miedziana-gora@kl.jst.net.pl
29. Mirzec mirzec@kl.jst.net.pl
30. Mniów mniow@kl.jst.net.pl
31. Moskorzew moskorzew@kl.jst.net.pl
32. Nagłowice naglowice@kl.jst.net.pl
33. Nowa Słupia nowa-slupia@kl.jst.net.pl
34. Nowy Korczyn nowy-korczyn@kl.jst.net.pl
35. Obrazów obrazow@kl.jst.net.pl
36. Oksa oksa@kl.jst.net.pl
37. Oleśnica olesnica@kl.jst.net.pl
38. Opatowiec opatowiec@kl.jst.net.pl
39. Pacanów pacanow@kl.jst.net.pl
40. Pawłów pawlow@kl.jst.net.pl
41. Piekoszów piekoszow@kl.jst.net.pl
42. Pierzchnica pierzchnica@kl.jst.net.pl
43. Radków radkow@kl.jst.net.pl
44. Raków rakow@kl.jst.net.pl
45. Ruda Maleniecka ruda-maleniecka@kl.jst.net.pl
46. Rytwiany rytwiany@kl.jst.net.pl
47. Sadowie sadowie@kl.jst.net.pl
48. Samborzec samborzec@kl.jst.net.pl
49. Secemin secemin@kl.jst.net.pl
50. Sitkówka-Nowiny sitkowka-nowiny@kl.jst.net.pl
51. Skarżysko Kościelne skarzysko-koscielne@kl.jst.net.pl
52. Słupia Jędrzejowska slupia-jedrzejowska@kl.jst.net.pl
53. Słupia Konecka slupia-konecka@kl.jst.net.pl
54. Smyków smykow@kl.jst.net.pl
55. Sobków sobkow@kl.jst.net.pl
56. Solec-Zdrój solec-zdroj@kl.jst.net.pl
57. Stopnica stopnica@kl.jst.net.pl
58. Strawczyn strawczyn@kl.jst.net.pl
59. Szydłów szydlow@kl.jst.net.pl
60. Tarłów tarlow@kl.jst.net.pl
61. Tuczępy tuczepy@kl.jst.net.pl
62. Waśniów wasniow@kl.jst.net.pl
63. Wilczyce wilczyce@kl.jst.net.pl
64. Wodzisław wodzislaw@kl.jst.net.pl
65. Wojciechowice wojciechowice@kl.jst.net.pl
66. Zagnańsk zagnansk@kl.jst.net.pl
67. Złota zlota@kl.jst.net.pl
E. WOJEWÓDZTWA
1. Świętokrzyskie swietokrzyskie@kl.jst.net.pl
F. POWIATY
1. Powiat buski buski@kl.jst.net.pl
2. Powiat jędrzejowski jedrzejowski@kl.jst.net.pl
3. Powiat kazimierski kazimierski@kl.jst.net.pl
4. Powiat kielecki kielecki@kl.jst.net.pl
5. Powiat konecki konecki@kl.jst.net.pl
6. Powiat opatowski opatowski@kl.jst.net.pl
7. Powiat ostrowiecki ostrowiecki@kl.jst.net.pl
8. Powiat pińczowski pinczowski@kl.jst.net.pl
9. Powiat sandomierski sandomierski@kl.jst.net.pl
10. Powiat skarżyski skarzyski@kl.jst.net.pl
11. Powiat starachowicki starachowicki@kl.jst.net.pl
12. Powiat staszowski staszowski@kl.jst.net.pl
13. Powiat włoszczowski wloszczowski@kl.jst.net.pl
G. ZWIĄZKI J.S.T.
1. Związek Gmin Gór Świętokrzyskich – Bodzentyn z-zggs@kl.jst.net.pl
2. Komunalny Związek Ciepłownictwa PONIDZIE - Busko-Zdrój z-kzcponidzie@kl.jst.net.pl
3. Związek Międzygminny "Ekologia" – Jędrzejów z-zmekologia@kl.jst.net.pl
4. Związek Międzygminny (Komunalny) NIDZICA - Kazimierza Wielka z-zmnidzica@kl.jst.net.pl
5. Międzygminny "Związek Planowanie Przestrzenne" – Kielce z-mzpp@kl.jst.net.pl
6. Międzygminny Związek Wodociągów i Kanalizacji – Kielce z-mzwik-k@kl.jst.net.pl
7. Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki – Baćkowice z-ezgdk@kl.jst.net.pl
8. Staropolski Związek Gmin i Miast w Końskich - Końskie z-szgim@kl.jst.net.pl
9. Związek Gmin Powiatu Kieleckiego w Zlewni Górnej Nidy – Morawica z-zgpk@kl.jst.net.pl
10. Związek Międzygminny NIDA 2000 - Solec Zdrój z-zmnida2000@kl.jst.net.pl
11. Ekologiczny Związek Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Rzędowie z-ezgok@kl.jst.net.pl
12. Związek Gmin Ziemi Włoszczowskiej – Włoszczowa z-zgzw@kl.jst.net.pl
Wprowadził: Wioletta Krawczyk 2005-02-22 12:14:35
Zmienił: Informatyk Kamil Górski 2018-01-02 14:18:39
Opublikował: Informatyk Kamil Górski 2018-01-02 14:18:52
Przeczytano: 26863 razy.
Archiwum:
Wersja archiwalna z 2017-01-04 09:44:26 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2015-09-28 14:39:25 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2014-10-21 15:26:52 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2011-07-25 12:04:48 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2010-07-14 11:19:54 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2010-05-18 08:43:13 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2010-05-17 12:45:48 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2010-04-13 09:54:39 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2008-09-15 13:00:05 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2008-09-15 12:57:54 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2007-11-12 13:01:16 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2007-11-12 10:25:05 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2007-11-08 13:16:57 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2006-06-06 13:49:23 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2006-06-06 13:13:10 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2006-06-06 13:10:45 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2006-06-06 12:13:15 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2006-06-06 11:52:30 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2006-06-06 10:50:24 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2006-06-06 10:46:20 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2006-04-18 11:05:47 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2006-04-13 13:49:15 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2005-02-25 10:11:54 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2005-02-25 10:10:37 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2005-02-25 10:08:04 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2005-02-23 08:01:28 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2005-02-22 12:18:27 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2005-02-22 12:16:36 (Wersja opublikowana)
Wersja archiwalna z 2005-02-22 12:15:03 (Wersja opublikowana)
Regionalna Izba Obrachunkowa w Kielcach
Ostatnio dodane    Regionalna Izba Obrachunkowa w Kielcach    Działalność RIO w Kielcach    Raporty o stanie gospodarki finansowej    Inne organy działające przy Izbie    Elektroniczna Skrzynka Podawcza    Archiwum BIP    Instrukcja korzystania z BIP    Redakcja    Strona główna    Ochrona danych osobowych    Do pobrania    BIP